کاشت مو در شیراز

اگر بخواهیم کاشت مو را به اختصار توضیح دهیم باید بگوییم که کاشت مو عبارت است از برداشت موهای پشت سر یا همان بانک مو و کاشت شدن آن در فضاهایی که موها ریزش پیدا کرده و یا خالی از مو می باشد به جرات می توان گفت تنها راه درمان ریزش موی ارثی کاشت مو می باشد و علم هنوز آنقدر پیشرفت نکرده است که از سلول های بنیادی به عنوان درمان ریزش مو استفاده شود.

کاشت مو چند نوع دارد که اولین نوع و یا اولین روش آن کاشت مو به روش fut می باشد که در این روش یک نوار از پوست سر یا همان فلپ برداشت می کنند و گرفت های مو را از آن جدا می کنند و در فضاهایی که خالی از مو می باشد کاشت مو انجام می شود لازم به ذکر است که این روش به دلیل عوارض های جانبی منسوخ گردیده از عوارض روش کاشت مو fut می توان به جراحی های طولانی مدت، بیهوشی، درد بسیار زیاد، خونریزی های زیاد و .... اشاره کرد که در نهایت باعث شد این روش کاشت مو منسوخ گردد.

کاشت مو به روش fit دومین روش کاشت مو بود که مقداری از عوارض و معایب کاشت مو fut را از بین برده ولی با این حال این روش هم با توجه به محدودیت برداشت و محدودیت کاشت مو باعث شد که خیلی زود منسوخ گردد. از معایب کاشت مو fit می توان به خونریزی ، درد، تورم ، دوران نقاهت اشاره کرد.

جدیدترین و بهترین روش کاشت مو تکنیک sut می باشد که در این روش تمام نواقص و عیوب روش های قبل برطرف شده و حتی در برخی از آنها به نقطه قوت تبدیل شده است. کاشت مو به روش sut تا 1400 تار مو را در یک جلسه با دستگاه اتوماتیک برداشت کرده و در نواحی خالی از مو کاشت می کنند.

شایان ذکر است دوستانی که علاقه به کاشت مو در شیراز دارند و تمایل به روشsut  دارند، باید عرض کنیم که اگر چه کاشت مو در شیراز در چند سال اخیر پیشرفت کرده است حتی به یقین می توان گفت کاشت مو در شیراز از کیفیت بهتری برخوردار است تا دیگر شهرستان ها، اما به دلیل اینکه روش کاشت موsut  کاملا تخصصی بوده امکان کاشت مو در شیراز با روشsut  امکان پذیر نمی باشد و عزیزان می توانند در یک جلسه با حضور در تهران موهای خود را به روشsut  کاشت کنند.

شما عزیزان شیرازی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نوبت دهی می توانید همه روزه از ساعت  صبح 9 الی 8 شب با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید تا مشاورین ما بتوانند به بهترین شکل ممکن شما دوستان را راهنمایی کنند.

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید