کلینیک کاشت مو

یک کلینیک کاشت مو، مرکزی است که در آن با استفاده از جدیدترین و بهترین روش های رایج در جهان، کاشت مو برای کسانی که دچار ریزش مو شده اند، صورت می گیرد. پیوند مو، ترمیم مو و کاشت مو عباراتی هستند که این روزها بسیار شنیده می شوند و حتی در آگهی های تبلیغاتی نیز احتمالا چنین عباراتی را زیاد دیده اید. 

در واقع کلینیک کاشت مو، نوعی از کلینیک های پوست و مو و زیبایی به شمار می رود که عمده خدمات آن در زمینه درمان ریزش مو از طریق کاشت فولیکول های مو است. در این مراکز، از تکنیک های مختلف (مانند کاشت مو به روش Sut ، کاشت مو به روش HRT ، ترمیم مو ، کاشت ابرو ، کاشت ریش و غیره) برای کاشت و یا کمک به رشد مجدد موهای کسانی که دچار مشکل ریزش مو شده اند، استفاده می شود. می دانید که علاوه بر موهای سر، موهای ابرو، ریش و یا سبیل هم ممکن است دچار این مشکل بشوند. بنابراین در این مراکز و کلینیک های کاشت مو، این خدمات صورت می گیرد تا با کمک بهترین تجهیزات و متخصصین علم پزشکی، موهای از دست رفته افراد احیاء و بار دیگر حس خوبی نسبت به وضعیت ظاهری خود پیدا کنند. 

کلینیک کاشت مو

این مسئله هم برای مردان و هم زنان بسیار مهم است. بنابراین کیفیت کار هم مهم است بطوری که افراد انتظار دارند هنگام مراجعه به یک مرکز کاشت مو، پس از انجام معالجات و روش های ترمیمی و یا کاشت موها، بهترین نتیجه را بدست بیاورند و موهای از دست رفته آنها بار دیگر بدست آمده و از همه مهم تر اینکه قسمت های ترمیم یا احیاء شده کاملا طبیعی بنظر بیایند. 
برای حصول چنین چیزی، باید افراد به بهترین کلینیک ها و مراکز کاشت مو و ابرو مراجعه کنند. در این مراکز هر چند که قیمت و نرخ این عمل ها ممکن است کمی بیشتر از مراکز عادی مشابه باشد، ولی در نهایت کیفیت بالای کار می تواند کاملا ارزش داشته باشد و از طرف دیگر دوام و ماندگاری موهای بدست آمده یا کاشته شده هم اهمیت زیادی دارد. 

استفاده از تجهیزات درجه یک و همچنین وجود پزشک متخصص و مجرب و همچنین تیم حرفه ای کاشت مو همه موجب می شوند که یک مرکز یا کلینیک کاشت مو بتواند خدمات مناسبی را در اختیار مشتریانش بگذارد. 

کلینیک کاشت و ترمیم مو

نکته مهمی که شما عزیزان باید توجه داشته باشید این است که بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند که چون موهای سر یا ابروهای آنها می ریزد، بلافاصله و بدون هیچ مشورتی، می توانند از داروهای تقویتی رشد مو موجود در بازار (مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید) استفاده کنند. گاهی استفاده خودسرانه از این داروها نه تنها هیچ کمکی نمی کند بلکه ممکن است موجب تشدید این مشکل شود. 

کلینیک های کاشت مو

از طرف دیگر برخی دیگر اشتباها فکر می کنند که کسانی که دچار ریزش مو شده اند، هیچ راهی جز کاشت مو ندارند! در صورتی که این حرف هم درست نیست و برخی از مراجعین بنا به شرایط خاصشان، می توانند با استفاده روش هایی مانند مزوتراپی، prp و غیره تا حدودی بسیاری از موهای از دست رفته را جبران کنند. به ویژه کسانی که در اوایل سنین جوانی هستند و یا ریزش موهای آنها تازه شروع شده.

از این رو تاکید می کنیم که زمانی که احساس کردید که  ریزش موهای شما در ناحیه سر، ابرو و یا نواحی دیگر شدید شده و یا در حال طاسی و یا ریزش شدید شده اید، در اولین فرصت به یک مرکز کاشت مو مراجعه کنید تا پزشک مربوطه با آزمایشها و بررسی های اولیه بتواند مشکل شما را به درستی تشخیص داده و بهترین و ساده ترین درمان را برای شما تجویز کند. این درمان همانطور که اشاره کردیم فقط پیوند مو نیست و گاهی با استفاده از دارو و یا تکنیک های جدید ترمیم مو نیز می توان مشکل کم پشت شدن موها را برطرف کرد. 

مرکز کاشت مو

مرکز فوق تخصصی کاشت مو و ترمیم موی رنسانس، با سالها تجربه در زمینه های مختلف ترمیم و کاشت مو افتخار دارد که به عنوان یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در تهران، در خدمت شما باشد. ما توانسته ایم با نهایت قدرت و با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات، اقدام به کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت مژه، خدمات مزوتراپی و prp کرده و همواره توانسته ایم رضایت مشتریان را بدست آوریم. 

ما جهت رفاه هر چه بیشتر شما همشهریان گرامی، حتی امکان تماس از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام را فراهم کرده ایم، به این صورت که شما می توانید عکس از ناحیه ای که دچار ریزش شده را برای کارشناسان ما از طریق شماره تلگرام بفرستید و در اسرع وقت پس از بررسی به شما جواب داده خواهد شد. 
شماره تلگرام ما: 09122115442


جهت معاینه و مشاوره شما میتوانید از طریق واتسپ و یا تلگرام با شماره 09122115442 تماس حاصل فرمایید

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید