کاشت مو به روش SUT

مرکز تخصصی موی رنسانس تنها بنیان گذار تکنیک کاشت مو SUT در ایران است، این تکنیک جدیدترین و بروزترین روش کاشت موی سر و پیوند مو در دنیا می باشد و در این تکنیک برتر کاشت مو دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسکار و یا درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وغیره... وجود ندارد.


علت برتری کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش های رایج، برداشت سریع و دقیق گرفتها است که زیر نظر مجرب ترین تیم دوره دیده و باتجربه کاشت مو انجام می شود و پس از آن نگهداری گرفتهای برداشته شده و سلامت آنها تا مرحله کاشت و انجام اسلیفت های بسیار ظریف کاشت گرفت ها که به فاصله زیر یک میلی متر انجام می شوند. اینها برخی از مزایای این تکنیک نسبت به سایر روش های کاشت مو می باشد.


علاوه بر این رکورد برداشت و پیوند مو تا 14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر بیشتر از روشهای معمول است را انجام داده ایم. همانگونه که در عکس های مراجعین پیشین که در صفحه ی گالری تصاویر مشاهده می کنید، در این شیوه به روز و جدید می توان شاهد تراکم بسیار بالا و خط رویش کاملا طبیعی باشید، تا جایی که هیچ فردی نمی تواند از پیوند موهای شما با خبر شود.

کاشت مو به روش SUT


در این تکنیک دیگر مانند روش های کاشت موی سنتیFITوFUTنیازی به جلسات متعدد پشت سر هم، طولانی شدن مدت زمان برداشت و کاشت مو و همچنینشاهد خستگی بیمار نخواهیم بود.


از سایر مزایای کاشت مو به روشSUTمی توان به انجام طراحی خط رویش یاHair lineبه وسیله تیم مجرب کاشت مو هماهنگ با مدل دلخواهی که شخص مد نظر دارد اشاره کرد. علاوه بر این مشاهده موهای کاشته شده پس از کاشت موی طبیعی که به اندازه نیم الی یک سانتی متر است، در همان روز اول کاشت با تراکم بسیار بالا در یک جلسه را می توان از دیگر مزایای این روش نام برد.


در تکنیک کاشت موبه روشSUTهیچ مویی هدر نخواهد رفت و از بین رفتن فولیکول های برداشت شده به صفر خواهد رسید. در طی این فرآیند به مقدار تراکم بانک موی فرد بیشترین برداشت گرفت ها را شاهد می باشیم و با فریز کردن فولیکول های مو، همه گرفت های برداشت شده سالم خواهد ماند. البته این کار توسط تیم مجرب کاشت مو با دقت بالا و بسیار ظریف در محل مورد نظر پیوند داده خواهد شد. پس از انجام عمل کاشت موبه وسیلهمرکز موی رنسانس ، تحریک و تقویت فوق العاده سریع مو و رشد و زخیم شدندوباره موهای قبلی فرد راشاهد خواهیم بود.


تکنیک کاشت موبا روشSUTبهترین و اثر گذارترین شیوه برای پیوند موی طبیعی در حال حاضر است و اندازه تراکم لازم و مورد نیاز توضیح داده شده توسط این مرکز با نرم افزارها و برنامه های مخصوص به بیمار نشان داده می شود.شما می توانید در قسمت گالری تصاویر عکس هایی از قبل و بعد کاشت موی مراجعه کنندگان این مرکز را ببینید و تفاوت این شیوه نوین را با سایر مدل های رایج کاشت مقایسه کنید و پس از بررسی، این تحول را در کاشت موی زنده و قابل رشد به صورت کامل تجربه کنید.


بطور خلاصه می توان گفت که مزایای کاشت مو به روش SUT عبارتند از:

- بهترین و جدیدترین روش درمان ریزش موی سر و طاسی است.

- علاوه بر ریزش موی سر جهت درمان ریزش ابرو هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

- استفاده از دستگاههای مجهز و پیشرفته بجای استفاده از دست.

- دقت بالا و نتایج ماندگار و کاملا طبیعی عمل.

- عدم نیاز به بخیه، بی هوشی، نداشتن درد و خونریزی.

- انجام عمل در یک جلسه.

- عدم نیاز به بستری شدن پس از عمل و استراحت کوتاه مدت (در حد چند ساعت) پس از عمل.

- استفاده بهینه از تمام گرفت های استخراج شده جهت کاشت.


معمولا در یک جلسه کاشت مو چند تار مو می توان کاشت؟

هر اندازه میزان تراکم موهای پشت سر فرد بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد. امکان دارد مویی که از پشت سر برداشته می شود، به صورت تک دانه و یا چند دانه ای باشد.


برای مثال:اگر از شخصی هزار تار مو برداشت کنیم، به همان تعداد برداشت شده می توان مو در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده، کاشت. اما اگر موهای فرد به صورت چهارتایی باشد به۴هزار تار مو ارتقا خواهد یافت که این حالت به نوع مو هر فرد بستگی دارد و در هر شخص متفاوت خواهد بود. به طور کلی با روش های رایج امروزی(FIT)و(FUT)در۳روز پیاپی بیشتر از۶تا۷هزار تارمو برای متقاضی نمی توان کاشت.


یکی دیگر از مشکلات این روش های رایج سنتی بودن آن می باشد. علاوه بر این در این روش ها زیاد شدن جلسات کاشت بیمار را خسته می کند و در نهایت تراکم پایین موهای کاشته شده را شاهد خواهیم بود. ولی با تکنیک کاشت موSUTفرد کاندید شده برای این روش پیوند مو می تواند تجربه ای بدون هیچگونه درد و یا خستگی تجربه کرده و تراکمی بسیار بالا را با ظاهری کاملا طبیعی شاهد خواهیم بود.


آیا تکنیک کاشت موی SUT همان تکنیک SAFER است؟

خیر، بسیاری از افراد این اشتباه را که تکنیک(SUT)مانند روشSaferاست خواهد کرد که به هیچ عنوان تکنیک(SUT)را نمی توان با دیگر تکنیک ها از جملهSAFERکه با دستگاه های غیر استاندارد به انجام کاشت مو می پردازند یکی و برابر دانست. مشکلات بسیاری در تکنیکSaferوجود دارد که از جمله این مشکلات می توان به استریل نبودن دستگاه، کاشت عروسکی مو و در نهایت تراکم کم آن برای فرد متقاضی کاشت مو، اشاره کرد.


در روش(SUT)همه وسایل و ابزار استاندارد می باشد و به صورت یکبار مصرف است و دارای هیچ گونه عوارضی نمی باشد. این روش به صورت فوق استریل انجام می شود.


چه نوع دستگاه کاشت مویی برای افراد مناسب است؟

هم اکنون۹۹درصد از مراکز کاشت مو به خاطر نداشتن تجربه کافی و نداشتن تخصص و مدارک لازم در این زمینه و علاوه بر این عدم استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز دنیا نمی توانند شیوه های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری ارائه دهند. از این رو به این نکات مهم در زمینه دستگاه کاشت مو، لطفا توجه داشته باشید:

• یکی از دستگاه های کاشت موSafer می باشد که آسیب زیادی در برداشت و در کاشت مو به گرفتها می زند و عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت.

• دستگاه هولدرهای دستی بردارنده فولیکول مو (Fit)که در اکثر مراکز کاشت مو استفاده می شود و باعث به جا ماندن حفره های کاشته شده که به اصطلاح پوست پرتقالی گفته می شود و در نهایت تراکم کم موهای کاشته شده را به دنبال خواهد داشت.

• اما روش کاشت موSUTروشی کاملا جدید و نوین است که از ابزار بسیار پیشرفته و بروز دنیا در تمامی مراحل انجام پیوند موی طبیعی بهره می گیرد.


متاسفانه امروزه شاهد تبلیغات بسیار زیادی درمورد کاشت مو هستیم که تعداد زیادی از این مراکز کاشت مو تجربه کافی در این امر را ندارند و فاقد افراد متخصص، دستگاهای لازم و مجهز، استریل و مجوزهای قانونی هستند. با توجه به این نکات می بایست دقت بسیار زیادی در این مورد شود زیرا برداشت غیر حرفه ای از بانک مو، خسارات زیادی را برای شما متحمل می کند وجبران آن بسیار مشکل است.


بعد از کاشت مو افراد چه نکاتی را باید رعایت کنند؟

پس از انجام کاشت مو SUT در دو تا سه هفته اول از ورزشهای سنگین پرهیز کنید و شستشوی ناحیه کاشته شده تا دوهفته اول می بایست بسیار آرام صورت گیرد. پس از این دوره دیگر نیازی به مراقبت خاص نخواهید داشت و مو ها به صورت کامل رشد پیدا می کند، به طوری که حتی پس از رشد کامل همانند گذشته موهای فرد قابل اصلاح می باشند.


در پایان برای متقاضیان پیوند موی طبیعی چه پیشنهادی دارید؟

متقاضایان پیوند مو می بایست تحت نظر متخصصان مجرب و در مراکز دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان این عمل را انجام دهند، تا هر گونه عوارض پس از عمل را به صفر برسانند. همچنین باید به مراکز کاشت مویی رجوع کنند که سابقه پیوند موفقیت آمیز زیادی داشته باشد.


توجه:مرکز تخصصی موی رنسانس افتخار دارد با تکنیک های جدید و به روز دنیا در زمینه کاشت مو، تمامی نیاز های متقاضیان را عملی خواهد کرد و رضایت مراجعین قبلی و معرفی این مرکز به اطرافیان و دوستان متقاضیان گواه بر دلالت این امر است.


تمامی مطالب این صفحه از سایت به صورت انحصاری به ثبت رسیده است و متعلق به مرکز موی رنسانس می باشد.هرگونه استفاده غیر قانونی از مطالب پیگرد قانونی دارد.فرم ویزیت آنلاین کاشت مو کلینیک رنسانس
درود برشما کاشت مو در این کلینیک به روش sut انجام میگیرد که شایان ذکر است ب هیچ عنوان درد،خون ریزی و دوران نقاهت ندارد ،لطفا برای براورده هزینه ها با شماره تماس های کلینیک تماس حاصل فرمایید
 کلینیک رنسانس
درود در صورتی که بانک موی فرد آسیب ندیده باشد می توان از نهایت تراکم بهره برد
 کلینیک رنسانس
درود بر شما با توجه به ارثی بودن این موضوع در خانواده همسرتان نیاز می باشد که یک جلسه مشاوره شوند شایان ذکر است کاشت مو در این کلینیک به روش sut انجام شده جهت براورده هزینه و مشاوره تکمیلی لطفا با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید
 خ.ریاحی
سلام .من همسرم 36 سالشه .ریزش مو به صورت ارثی از ابتدا تو خانوادشون بوده و پدرشن هم این مشکل رو در سن جوانی داشتن و الان کامل طاس هستند و من میترسم که همسرم هم کلا به همین صورت بشه.یعنی الان اگر کاشت انجام بدن دیگه ریزش ندارند و این مشکل حل میشه و هزینش به طور تقریبی چقدر میشه؟ و اینکه همسرم شاغل هستن و از چند روز بعد میتواند شروع به کار کند ؟
 ali g.h
slm yani vaghean in ravesh baraye ksayi ke bank mo khobii nadaran ghabel anjam nist
 محمد حسین نامدار
پسری ۲۸ ساله هستم که تصمیم به کاشت مو دارم .ریزش موهام در یک ناحیه میباشد و در نواحی دیگه تراکم مو هام بالاست . تنهااضطراب من با توجه به مشغله شغلی و نحوه و چگونگی مراقبت های پس از عمل جراحی و مدت زمان لازم برای استراحتم رو و هزینه هاست که نمیدونماگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم ؟
 ali g.h
slm yani vaghean in ravesh baraye ksayi ke bank mo khobii nadaran ghabel anjam nist
 احمدرضا مومنی
قسمت جلوی موهای سرمن ریخته و کم کم داره ریزش به پشت سرم به طور کامل میرسه و کم مو و حالت کچلی میشه. برای کاشت موsut باید چه آزمایشی انجام داد؟ قبل از مراجعه هم باید از هزینه مشاوره و کاشت مو مطلع بشم ؟و ضمانتش به چه صورت میباشد؟عکس هم نیاز قبلش ارسال کنم؟
 mohsem sori 24
دچار ریزش کم از نوع ارثی می باشم کم مویی در قسمت جلو و فرق سرم این روش برای من مناسب است ؟اگر که نه چه روشی برای من مناسب تر هست و هزینه عمل چقدر خواهد بود ؟
 alimardani.araSH
salam.man 27 salame va moham kam posht shode dar ghesmate jolo saram .aval ye rahe hal baraye jologiri az rizeshesah behem begid ba hazinash ?ye hazine miyangin kashte mo be hamin ravesh sut ham ?begin lotf mikonid
 پیمان _امیری کلاته
با سلام من چهار سال قبل کاشت مو به روش fit کردم پیش ولی ناراضی هستم و دوباره میتونم کاشت کنم و هزینه چقدر میشه و شما ضمانت میکنید که این روش از اون قبلی بهتر باشه ؟ و واقعا عوارضش به صفر رسیده در این روش؟
 خ.ریاحی
سلام .من همسرم 36 سالشه .ریزش مو به صورت ارثی از ابتدا تو خانوادشون بوده و پدرشن هم این مشکل رو در سن جوانی داشتن و الان کامل طاس هستند و من میترسم که همسرم هم کلا به همین صورت بشه.یعنی الان اگر کاشت انجام بدن دیگه ریزش ندارند و این مشکل حل میشه و هزینش به طور تقریبی چقدر میشه؟ و اینکه همسرم شاغل هستن و از چند روز بعد میتواند شروع به کار کند ؟
 افشین.صفاری نیا
وقت بخیر، ازتون سوال داشتم راجب هزینه ی کاشت مو که بنده موهای سرم ازهردوسمت جلویی سرم ریخته و بانک موی ضعیفی دارم فکر میکنم ، خواهشالطف کنید بفرمایید که چطوری باید بدونم میتونم موبکارم ومهمترازاون هزینه کاشت مو هزینش برایم چقدراست ؟
 احمد کریمی
سلام احمد کریمی هستم از استان مازندران و 34 سال سن دارم. موهام در حال ریزش هستند.قبلا کلینیک دیگه ای روش PRP هم انجام دادم ولی بخاطراینکه دیر شده بود قسمت زیادی از سطح سرم ریخت ،حالا سوالات من این هست که این روش کاشت مو نسبت به بقیه روشها واقعا برتری داره؟ اصلا نقاهت طولانی نداره؟و هزینه اش چقدره؟ ممنون با سپاس
 داود
سلام ببخشید هزینه 14000چقد هست
 m shams poor
کاشت مو برای خانم ها جواب میده
 simagoool
perfect.mishe hazine hadodi in ravesh ro begid?
 سعید کیانفر
با سلام .من کارهاتون رو داخل پیج اینستگرام و ...دیدم .شما کارهاتون بسیار عالی و فوق العاده هست واینکه خوب تبلیغاتها زیاد هستن و انتخاب سخت .شما جهت ضمانت و تضمین کاری هم انجام میدید با سپاس
 تنهاalone
همسرم موهاش خیلی کم پشت قسمت جلوش ومن شنیدم کاشت مو خیلی عوارض داره و بعدش موها زیاد میریزه.میخوام بدونم این روش با بقیه روشهای کاشت مو فرق داره و راست این حرفها آخه شما نوشتید بدون عوارض اگه واقعا اینطوری باشه من برای همسرم میخوام این روش فقط انجام بشه .
 iman mark
سلام میخوام کاشت مو به روش sut انجام بدم ولی اینکه گفتید از بانک مو برمیدارید اگر منظورتون از پر بودن موهاست من موهای یه تیکه از سرم فقط خالی شده بخاطر بیماری اعصاب سکه ای مانند تقریبا هست و باقی جاها کامل پر مونده این برطرف میشه
 احمد عامر
سلام من احمد ساکن اربیل و برای کاشت مو کی باید آمدو برای نوبت چه کار کنم
 دکتر محمد امیری
با سلام و خسته نباشید. من خودم دندانپزشک هستم و سایت شما رو از همکاران با تعریفات از کار شما معرفی کردن .من میخواستم خط رویش مو هام رو کمی جلوتر بیارم .با همین روش sutقابل انجام است؟و من بخاطر کارم بعد ازکاشت از کی میتونم شروع به کار کنم؟
 میلاد شهبازی
من میخوام قیمت رو با شماره و آدرستون رو بدونم
 آرمین محمد نژاد
در کاشت مو به روش sut چند وقت موها شروع به رشد می کنند؟
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط