درباره مرکز مشاوره رنسانس

"خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است"
مرکز فوق تخصصی کاشت مو و ترمیم موی رنسانس در سال 1379 تآسیس گردید و طی این مدت بیش از 10000 مورد کاشت مو و ترمیم مو توسط این مرکز انجام شده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متدهای کاشت مو كه با بنیان گذاری تكنیك های کاشت موی  SUTو FUT  و ترمیم (HRT)كه بطور انحصاری در ایران میباشد. 
جلب رضایت مراجعین مهمترین هدف  دستاورد صاحبان این مرکز است.ما افتخارداریم بگویم که اکثر مراجعین جدید ما از طرف مراجعین قبلی ما به ما معرفی میشوند که این امر نشان دهنده وجود رضایت و اعتماد مراجعین قبلی به خدمات کاشت مو و ترمیم موی انجام شده در این مرکز است.
برخی از افتخارت و ویژگی های مرکز موی رنسانس به شرح زیر است : 
1- عضو بین المللی پیوند مو و دارا بودن مجوزهای رسمی از کشورهای ایران ، کانادا و اکراین و با دارا بودن 3 نمایندگی در این کشورها .
 2- انجام  تكنیك های انحصاری کاشت مو SUT و FUE  توسط جمعی از متخصصین پوست و مو و جراحان پلاستیك و مجرب و دوره دیده از فرانسه و امریکا و 8 نفر تکنسین با تجربه در این زمینه و 3 نفر بهیار میباشند .
3- در اختیار داشتن دستگاهای تمام اتوماتیک و پیشرفته پیوند مو SUT و FUE   
4- انجام پیوند موی طبیعی تا 14000 تار مو در یک جلسه كه این مركز ركورد دار كاشت 60 تار مو در هر سانتی متر میباشد كه خود سه برابر بیش از سایر روش های سنتی کاشت میباشد، این تكنیك های کاشت مو در ایران كاملاً بصورت انحصاری تنها در این مركز انجام میشوند و بیان گذار انها مركز تخصصی موی رنسانس میباشد. 
5- رعایت اصول بهداشتی در کلیه مراحل کاشت مو و ترمیم
6- تكنیك های جدید کاشت مو کاملاً بدون درد , تورم وبدون بیهوشی بوده و شخص میتواند انجام کارهای روزمره خود را فردای روزه کاشت انجام دهد. 
7-  موهای کاشته شده شخص در همان روز کاشت رویت میشود ,نکته:(زیرا بلندی موهای کاشته شده Cm 0.5 تا Cm 1 میباشند)
8- انجام مهندسی خط رویش دلخواه شخص  یا همان (Hairline ) به طوره بسیار دقیق وطبیعی كه در نهایت کاشت مو بصورت  نامنظم در آن نواحی با موهای تک فولیکولی را كه تراكم و ظرافت بالایی را در آن روش ها ، نسبت به سایر روش های رایج شاهد هستیم. 
9- پیشگیری از ریزش موهای موجود خود شخص توسط سلول درمانی یا همان PRP و ویتامین درمانی و لیزر تراپی قبل و بعد از کاشت مو. 
10- لازم به ذکر است که برای اولین بار در ایران با تکنیک های جدید کاشت مو میتوانیم کاشت موی ابرو و مژه را نیز انجام دهیم که خواب و ظاهری بسیار طبیعی داردند.
12- در نهایت با تکنیک پیوند موی  SUT و FUE  شاهد دادن اعتماد به نفس بیشتر و خلق یک چهره زیباتر برای شما عزیزان میباشیم . 
ترمیم مو به روش HRT :
1- در روش ترمیم مو HRT كه بدون نیاز به بانك موی شخص میباشد میتوانیم در یك جلسه ترمیم موهای شخص را انجام دهیم و آموزش های لازم نیز به شخص بمنظور حفظ و نگهداری از ترمیم موی داده خواهد شد.
2- ارائه خدمات و سرویس های منظم بعد از انجام ترمیم مو و همه گونه خدمات جانبی در مركز . 
3- انجام ترمیم مو توسط افراد متخصص ترمیم ، مجرب و دوره دیده. 
4- تراکم بالا و خط رویش طبیعی که به هر مدلی قابل انجام است : به طوری که هیچ کس متوجه ترمیم موهای شما نمیشود. 
5- استفاده از بانک موی 100% طبیعی برای ترمیم مو که کاملا همزاد با موی شخص میباشد. 
6- این تکنیک (HRT) بدون نیاز به مراجعات بعدی می باشد.
7- پس از انجام ترمیم مو استحمام هر روز،استفاده ازسشوار ,ژل و رفتن به استخر و هر نوع ورزش و فعالیتی قابل انجام است
8- در نهایت با تکنیک ترمیم موی (HRT) شاهد برگشت چهره قبلی شخص به قبل از ریزش موهایش و دادن اعتماد به نفس بیشتر و خلق یک چهره زیباتر برای شما عزیزان میباشیم . 
امید است که ما بهترین کیفیت و زیبایی را چه در روش كاشت مو و چه در ترمیم مو به شما عزیزان هدیه کنیم . 
مدیریت مرکز موی رنسانس