ترمیم مو آقایان

ترمیم مو روشی است که در آن تمامی افراد با داشتن هر شرایطی می توانند آن را انجام دهند مثلا افرادی که دارای بانک موی کم بوده و بانک مویشان مناسب کاشت مو نمی باشد می توانند ترمیم مو انجام دهند زیرا در ترمیم مو دیگر نیازی به بانک موی شخص نمی باشد یا افرادی که طاسی سرشان عریض و طویل بوده بعبارت دیگر وسعت ریزش موهایشان زیاد باشد زمانیکه کاشت مو انجام دهند بانک مویشان تمام وسعت ریزش یافته را پوشش نمی دهند و باعث می شود فضاهای خالی در کاشت مو وجود داشته باشد اما در ترمیم مو اینطور نیست در ترمیم مو با هر وسعت ریزشی میتوان ان منطقه را پر کرده بدون اینکه هیچ کجای آن خالی از مو باشد یا افرادی که دارای بیماری خاصی هستند مثلا نوعی از بیماری های خود ایمنی که سیستم ایمنی به خود بدن حمله کرده و یا تحت درمان خاصی هستند که موهای خود را از دست داده اند تنها راه حل این افراد ترمیم مو می باشد


ترمیم موی آقایان

به طور میانگین ریزش مو شدید در آقایان شایع تر از خانمها میباشد. ریزش موی مردانه، نوعی از متداول ترین ریزش موی سر در بین آقایان است و ریزش شدید مو آقایان معمولاً در سن کم آغاز و با رونده ادامه منجر، به طاسی می شود.

اصلی ترین فاکتور و عامل ریزش موی مردانه معمولا آندروژن ها اند. آندروژن ها هورمون هایی که به وجود آورنده خصوصیات مردانه هستند، نسبت داده می شود. دلیل اصلی و عمده به وجود آمدن آندروژن ها افزایش سن، وجود عامل ارثی و وجود دی هیدروکسی تستسترون هستند.


علت ریزش مو آقایان

·    شایعترین علت ریزش مو ارثی می باشد.

·    مشکلات روحی، استرس.

·    بیماریهای تیروئیدی پرکاری و یا کم کاری تیروئید.

·    کم کاری غدد تیروئید( آدرنالع ).

·    الگوی ریزش مردانه.

·    کم خونی، کمبود آهن، کمبود مس.

·    کمبود ویتامین، پروتئین، رژیم های مضر و کاهش وزن ناگهانی.


ترمیم موی آقایان به روش HRT

ترمیم مو به روش hrt در کشورهای کانادا ، اکراین و ... بعنوان روش استاندارد ترمیم مو شناخته شده و از سازمان های مختلف کشورهای فوق نشان استاندارد را گرفته است این روش ترمیم مو که در حال حاضر پیشرفته ترین روش ترمیم مو می باشد توسط مرکز تخصصی ترمیم مو رنسانس در ایران پایه گذاری شد و سر انجام با شماره 17414 به ثبت رسید که بنیانگذار این روش ترمیم مو در ایران مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد و همچنین به دلیل تخصصی بودن آن اجرای ترمیم مو hrt به این مرکز واگذار شده که به شکل انحصاری می باشد در ترمیم مو به روش hrt یک لایه ای نازک شبیه سازی شده از پوست سر شما تهیه می کنند و در ابتدا موهای شما را برای مطالعات بیشتر (رنگ ، جنس ، حالت) بررسی می کنند همچنین برای افرادی به دلیل بیماری فاقد مو می باشند با توجه به رنگ چشم ها و فرم صورت بهترین و نزدیک ترین رنگ ، جنس ، حالت را برای آن فرد تهیه می کنند در ترمیم مو به روش hrt به شکل فوق حرفه ای به خط رویش و خط فرق توجه شده بطوریکه که هیچ کسی نتواند موهای ترمیم شده شما را تشخیص دهد همچنین موهای ترمیم شده به روش hrt قابلیت رنگ ، مش ، فر ، و ... را داشته و می توان از استخر ، سونا ، حمام استفاده کرد.


مزیت های ترمیم مو آقایان به روش HRT

·    عوارض جراحی مانند : دوران نقاهت، خونریزی، درد، جای زخم، جای اسکار و...هم ندارد.

·    به دلیل بی خطر بودن این متد تمامی افراد بدون محدودیت سنی میتوانند انجام بدهند.

·    ترمیم مو آقایان نهایتا در 1 روز و 1 جلسه انجام میشود.

·    ترمیم مو آقایان بسیار راحت و آسان توسط خود فرد قابل انجام بوده و نیازی به جلسات مکرر نمی باشد.

·    بدون هرگونه عوارض جراحی مانند ،درد،خونریزی ،دوران نقاهت و ... میباشد.

·    استفاده از مواد رنگ کننده ،دکلره ،فیکس و حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت، ژل،و...)

·    دارای خط رویش و خط فرق بسیار طبیعی میباشد.

·    به قدری موها طبیعی است که تشخیص آن با موی فرد برای اطرافیانش غیر ممکن میباشد.


در کلینیک موی رنسانس علاوه بر خدمات کاشت مو، ترمیم مو با روش HRT بدون نیاز به بانک مو فرد با بالاترین تراکم موهای کاملا طبیعی انجام میشود.شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترمیم مو به روش نوینHRT  مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و  یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید.


جهت معاینه و مشاوره شما میتوانید از طریق واتسپ و یا تلگرام با شماره 09122115442 تماس حاصل فرمایید

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید