جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران و جهان، کاشت مو به روش Sut است. این تکنیک اکنون نه تنها در سطح ایران و بلکه در جهان به عنوان بهترین روش درمان ریزش مو شناخته می شود و درصد بالای موفقیت بالای عمل با این روش و همچنین میزان رضایت مراجعین و داوطلبان کاشت مو به این روش، همه موجب شده که با افتخار بتوانیم کاشت مو Sut را به عنوان بهترین روش در کشورمان ارائه دهیم.

این روش توسط سازمان های علمی جهانی، مدتهاست که مورد تایید قرار گرفته و امروزه بطور انحصاری توسط مرکز کاشت و ترمیم مو رنسانس، مورد استفاده قرار می گیرد. این روش نسبت به روش های قدیمی کاشت مو از جمله کاشت مو به روش های Fit، FUE، FUT، BHT و یا سایر روش هایی که قبلا مورد استفاده قرار می گرفتند، مزایای زیادی دارد از جمله: 

- امکان پیوند مو با قرار دادن بیش از 14000 گرفت در نواحی دریافت کننده مو 
- نداشتن درد، خونریزی و عدم نیاز به بخیه
- تایید شده توسط سازمان ها و مراکز معتبر علمی جهان 
- استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته 
- نتایج ماندگار و کاملا طبیعی 
- خط رویش طبیعی در کاشت مو (Hair Line)
- هزینه مناسب
- نداشتن خطای انسانی
- سرعت بالای انجام عمل 
- ماندگاری نتیجه نهایی کاشت مو در این روش

اینها همه موجب می شوند که بسیاری از جوانان و افراد میانسال و حتی افراد مسن، علاقه مند به استفاده از این روش جهت بدست آوردن موهای از دست رفته خود بشوند. اینکه در جهان، در حال حاضر جدیدترین روش کاشت مو Sut است و ما هم مدتهاست که با موفقیت توانسته ایم از این روش استفاده کنیم، موجب افتخار و سربلندی ماست. 
جدیدترین روش کاشت مو در ایران

در تکنیک های قدیمی که بالاتر برخی از معروف ترین های آنرا نام بردیم، علاوه بر درد، استفاده از پانسمان، بخیه و داشتن خونریزی و همچنین نیاز به استراحت طولانی مدت و دوره نقاهت طولانی و... همه از معایب تکنیک های قدیمی بودند اما در روش Sut ، خوشبختانه این مشکلات و عوارض دیگر بروز نمی کنند و شما یک عمل جراحی بسیار آسان و راحت را در پیش خواهید داشت.

خط رویش بعد از عمل کاشت مو Sut آنقدر طبیعی بنظر می رسد که کسانی که برای نخستین بار با شما برخورد می کنند، متوجه اینکه شما پیوند مو انجام داده اید نخواهند شد و همین نکته یکی از دلایلی است که افرادی که از این تکنیک استفاده کرده اند، با اعتماد به نفس کامل و انرژی مثبت در جامعه ظاهر می شوند و به امور روزمره خود می رسند.
در کل در روش های کاشت مو چند فاکتور مهم و کلیدی است:

- طبیعی درآمدن خط رویش مو
- تعداد گرفت های استخراج شده 
- مدت زمان عمل 
- داشتن و یا نداشتن هر گونه خونریزی، درد و نیاز به بی حسی و داروهای مسکن آرام بخش (در طول عمل و یا بعد از آن)
- هزینه عمل 
- استفاده و یا عدم استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته عمل
- تخصص و مهارت پزشک و تیم همکاران وی
- تعداد جلسات مورد نیاز
- سالم ماندن فولیکول های مو استخراج شده
- تکنیک مورد استفاده و قدمت آن

 هر یک از این موارد به تنهایی جهت ارزیابی اینکه کدام روش و تکنیک پیوند مو بهتر است، اهمیت دارد. برای مثال هر چه مدت زمان عمل کوتاه تر باشد و یا از طرف دیگر دوره نقاهت بعد از عمل کوتاهتر باشد، افراد سریع تر بهبود پیدا کرده و به زندگی روزمره خود مشغول می شوند. در تکنیک های قدیمی کاشت مو، گاهی نیاز به یک یا دو هفته بستری و استراحت افراد بود اما خوشبختانه در روش Sut که جدیدترین روش درمان ریزش مو به شما می رود، فرد با استراحتی چند دقیقه ای و کمتر از یک ساعت براحتی می تواند به سر کار خود بازگردد که مزیت بسیار بزرگی است. به خصوص برای افراد شاغل. 

جدیدترین تکنیک کاشت مو در ایران

اما مسئله دیگر سالم ماندن فولیکول های خارج شده از ناحیه اهدا کننده (نگاه کنید به مقاله بانک مو چیست؟) در زمان پیوند به ناحیه دریافت کننده است. این مسئله اهمیت زیادی دارد که هر چه تعداد بیشتری از فولیکول های مو سالم بمانند، بازدهی عمل در نهایت بیشتر است. در متدهایی که در گذشته استفاده می شد، تعدادی از فولیکول های مو در این مرحله از دست می رفتند که البته بخشی از آن به دلیل خطای انسانی بود. اما امروزه با استفاده پیوند مو Sut براحتی با استفاده از تجهیزات مدرن و استاندارد استخراج گرفت ها صورت می گیرد و به دلیل استفاده از نرم افزارهای پیشرفته در طول این عمل، دقت انجام آن بسیار بالاست و حتی می توان از طریق این نرم افزارها گرفت ها را به خود داوطلب نشان داد تا از جزئیات کار به بهترین شکل ممکن مطلع شود.

 
ضمنا این نکته را هم بد نیست که اشاره کنیم موهایی که از پشت سر برداشت می شوند بصورت تک دانه ای و یا چند دانه ای هستند. هر چه تعداد این واحدهای تشکیل دهنده فولیکول های مو بیشتر باشد، می توان تعداد بیشتری مو کاشت. اینجاست که بانک موی فرد هم مهم است و افرادی که بانک موی مناسب و کافی برای عمل کاشت مو Sut دارند، نتایج بهتری را هم در نهایت خواهند داشت. 
البته همانطور که قبلا در بخشهای مختلف نوشته ایم و تاکید کردیم، در هر صورت اگر شما دچار ریزش موی سر و یا طاسی شده اید، در ابتدا باید مشکل شما توسط پزشک متخصص پوست و مو مورد آزمایش و بررسی قرار بگیرد و سپس درمان های لازم توسط وی تجویز شود. مسئله مهم اینجاست که کاشت مو Sut (و یا سایر روش ها و متدهای پیوند مو) شرایط خاصی را دارد که بطور خلاصه می توان گفت فرد باید حداقل 21 سال داشته باشد، بانک موی کافی و مناسب داشته باشد، دچار برخی بیماری های خاص نباشد، ریزش موهایش به پایان رسیده باشد و بالاخره اینکه به تشخیص پزشک مربوطه بهترین روش برای درمان ریزش موهای وی، کاشت مو باشد. 

شما شهروندان گرامی در هر زمانی که تمایل داشتید می توانید جهت بهره مندی از جدیدترین روش کاشت مو، جهت مشاوره با همکاران ما در کلینیک مو رنسانس تماس بگیرید و از خدمات ما در این زمینه بهره مند شوید. 


جهت معاینه و مشاوره شما میتوانید از طریق واتسپ و یا تلگرام با شماره 09122115442 تماس حاصل فرمایید

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید