هزینه تقریبی کاشت ابرو


یکی از عمل های مهم زیبایی و ترمیم مو کاشت ابرو  است. این عمل جراحی در اصل نوعی عمل کاشت مو است که بجای پوست سر، بر روی ناحیه ابرو انجام می شود و به این ترتیب پیوند موها به ناحیه ابرو صورت گرفته و ترمیم ابرو انجام می شود. 
 بسیار خوب تا اینجا بطور کلی اطلاعاتی در مورد این عمل بدست آوردیم. اما حال سئوال اصلی این است که هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ برای اینکار چقدر باید هزینه کنیم؟
در ابتدا بهتر است ببینیم که این عمل چگونه صورت می گیرد و از چه تجهیزاتی استفاده می شود تا دلیل هزینه های آنرا بهتر متوجه شویم. این کار به دلیل حساس بودن، نیاز به تیم های حرفه ای و با تجربه و همچنین دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته مخصوص این کار دارد. یکی از خدمات مرکز تخصصی کاشت موی رنسانس، ارائه چنین خدمات و عمل های جراحی زیبایی به علاقه مندان و مراجعین می باشد که با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک های جراحی و مطابق با علم روز جهان صورت می گیرد. 
این عمل توسط یک تیم حرفه ای و معمولا در یک جلسه انجام می شود و فردی که بر روی او ترمیم و پیوند ابرو انجام می شود، دچار هیچ مشکلی نشده و در صورت عمل کردن به دستورات و مراقبت های توصیه شده از طرف پزشک معالج، دارای ابروهایی زیبا، پرپشت و ماندگار می شود. 
در سطح جهان امروزه از روش های مختلفی جهت کاشت ابرو استفاده می شود که موجب می شود هر کدام هزینه های خاص خود (اعم از بکار گیری دستگاه های پیشرفته این عمل، دستمزد پرسنل و...) را داشته باشد. از جمله روش های FUE  و SUT . 
در مراحل اولیه فرد داوطلب به پزشک و یا یک کلینیک کاشت مو وابرو مراجعه کرده و سپس پزشک معالج، با دادن مشاوره به وی او را از روش درمان و مسائل مهمی مطلع می سازد. از جمله اینکه کاشت ابرو چیست  مثلا در ابتدا معایب و عوارض کاشت ابرو چیست و یا اینکه اصلا پیوند ابرو چیست و چگونه صورت می گیرد و یا پس از عمل چگونه و به چه صورت مراقبت های پس از کاشت ابرو  صورت بگیرند تا نتایج عمل در دراز مدت به خوبی جواب داده و فرد مجددا دچار ریزش موهای ابرو نشود.
در حال حاضر قیمت کاشت ابرو بطور میانگین بین سه و نیم الی چهار و نیم میلیون تومان تخمین زده می شود که البته بنا به نوع عمل و همچنین مسائل ذکر شده، هزینه نهایی محاسبه می شود. امیدواریم با این تفاصیل در صورت نیاز به این نوع عمل پیوند و کاشت ابرو، با موفقیت بتوانید بار دیگر صاحب ابروهایی زیبا و یکدست بشوید. 
}
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید