هزینه تقریبی کاشت ابرو

یکی از عمل های مهم زیبایی و ترمیم مو کاشت ابرو است. این عمل جراحی در اصل نوعی عمل کاشت مو است که بجای پوست سر، بر روی ناحیه ابرو انجام می شود و به این ترتیب پیوند موها به ناحیه ابرو صورت گرفته و ترمیم ابرو انجام می شود. 
 بسیار خوب تا اینجا بطور کلی اطلاعاتی در مورد این عمل بدست آوردیم. اما حال سئوال اصلی این است که هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ برای اینکار چقدر باید هزینه کنیم؟
در ابتدا بهتر است ببینیم که این عمل چگونه صورت می گیرد و از چه تجهیزاتی استفاده می شود تا دلیل هزینه های آنرا بهتر متوجه شویم. این کار به دلیل حساس بودن، نیاز به تیم های حرفه ای و با تجربه و همچنین دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته مخصوص این کار دارد. یکی از خدمات مرکز تخصصی کاشت موی رنسانس، ارائه چنین خدمات و عمل های جراحی زیبایی به علاقه مندان و مراجعین می باشد که با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک های جراحی و مطابق با علم روز جهان صورت می گیرد. 
این عمل توسط یک تیم حرفه ای و معمولا در یک جلسه انجام می شود و فردی که بر روی او ترمیم و پیوند ابرو انجام می شود، دچار هیچ مشکلی نشده و در صورت عمل کردن به دستورات و مراقبت های توصیه شده از طرف پزشک معالج، دارای ابروهایی زیبا، پرپشت و ماندگار می شود. 
در سطح جهان امروزه از روش های مختلفی جهت کاشت ابرو استفاده می شود که موجب می شود هر کدام هزینه های خاص خود (اعم از بکار گیری دستگاه های پیشرفته این عمل، دستمزد پرسنل و...) را داشته باشد. از جمله روش های FUE و SUT
در مراحل اولیه فرد داوطلب به پزشک و یا یک کلینیک کاشت مو وابرو مراجعه کرده و سپس پزشک معالج، با دادن مشاوره به وی او را از روش درمان و مسائل مهمی مطلع می سازد. از جمله اینکه کاشت ابرو چیست  مثلا در ابتدا معایب و عوارض کاشت ابرو چیست و یا اینکه اصلا پیوند ابرو چیست و چگونه صورت می گیرد و یا پس از عمل چگونه و به چه صورت مراقبت های پس از کاشت ابرو  صورت بگیرند تا نتایج عمل در دراز مدت به خوبی جواب داده و فرد مجددا دچار ریزش موهای ابرو نشود.

هزینه کاشت ابرو: 
در کاشت ابرو هم مانند کاشت مو سه مرحله برداشت، نگهداری و کاشت مو انجام می شود. البته همانطور که پیشتر گفته ایم با وجود تکنیک های مختلف و وجود مراکز مختلف کاشت مو و ابرو در جهان، این عمل به شیوه های متفاوتی انجام می شود. 
به همین دلیل هزینه نهایی کاشت ابرو در مراکز مختلف و با استفاده از روش های مختلف متفاوت است. برای مثال، کاشت ابرو به روش fut امروزه دیگر منسوخ شده و دیگر انجام نمی شود. اما هنوز بعضی از کلینیک های کاشت ابرو و مو به دلیل هزینه نسبتا کم برای کاشت ابرو از روش کاشت ابرو fut استفاده می کنند.
از طرف دیگر متاسفانه برخی از مراکز کاشت ابرو نیز از تجهیزات و لوازم درجه یک و دستگاه های مناسب جهت انجام عمل کاشت ابرو استفاده نمی کنند و از ابتدا تا انتهای کاشت توسط تکنسین ها انجام می شود. افرادی که داوطلب کاشت ابرو در این مراکز می شوند، باید این نکته را در نظر داشته باشند که هر چند ممکن است هزینه کاشت ابرو ارزان تر از کلینیک های دیگر باشد اما در نهایت کیفیت و نتیجه کاشت مو را هم باید مورد توجه قرار دهند. 
یکی از فاکتورهای دیگری که موجب تفاوت برآورد نهایی هزینه کاشت ابرو در افراد مختلف شود، وسعت ریزش ابرو است. طبیعتا هر چه این میزان بیشتر و وسیع تر باشد، نیاز به کاشت تعداد بیشتری از گرفت ها در ناحیه ابرو است و همین مسئله موجب افزایش زمان عمل و افزایش تعداد گرفت های اسخراج شده می شود که در نهایت باعث می شود که هزینه کاشت ابرو بیشتر شود.
اما در نهایت هزینه کاشت ابرو از 4000000 تومان الی 4500000 تومان است.


در حال حاضر قیمت کاشت ابرو بطور میانگین بین سه و نیم الی چهار و نیم میلیون تومان تخمین زده می شود که البته بنا به نوع عمل و همچنین مسائل ذکر شده، هزینه نهایی محاسبه می شود. امیدواریم با این تفاصیل در صورت نیاز به این نوع عمل پیوند و کاشت ابرو، با موفقیت بتوانید بار دیگر صاحب ابروهایی زیبا و یکدست بشوید. 

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید