کاشت ابرو با موی طبیعی

ابروی شما می تواند مهمترین عنصر صورت شما باشد و نه تنها برای  برقراری ارتباطات نقشی حیاتی دارد بلکه کابردهای عملی در زیبا نشان دادن چشمان شما نیز دارد. ابروها معمولا چشم ها را قاب بندی می کنند و به چهره جلوه می دهند. تغییر دادن ابرو برای رسیدن به شکل، طول و تراکم (پرپشتی) مطلوب، امری رایج و متداول است که این تغییر دادن معمولا با استفاده از لوازم آرایشی مانند موچین، وکس کردن، بندانداختن و تتو کردن صورت می گیرد تا به ابروی مورد نظرشان برسند. هرچند استفاده از این کارها اغلب هزینه بر، زمانبر و موقت است، می تواند مشکل ساز نیز باشد. پیشنهاد می کنیم به کاشت ابرو به عنوان یک راه حل دائمی و موثر برای تعمیر ابروهایتان بیندیشید.

علل از بین رفتن ابرو:

در از دست دادن موی ابرو چندین عامل می تواند دخیل باشد که رایج ترین آنها عبارت است از : نازک بودن طبیعی به دلیل مسائل ژنتیکی و مادرزادی، دستکاری کردن بیش از اندازه ابروها، ضربه خوردن شدید یا به اصطلاح TTM، ضربات فیزیکی مثل سوختگی بر اثر دما و مواد شیمیایی، عوارض جانبی پزشکی یا جراحی مانند تجویز دارو، پرتوافکنی، شیمی درمانی، و یا شرایط متابولیسمی مانند کم کاری تیروئید، دیابت و....

کاشت ابرو با موی طبیعی

راه حل ها:

یکی از بهترین و حتی میتوان به نوعی گفت تنها ترین راه حل برای درمان ریزش مو معرفی کرد کاشت ابرو می باشد زیرا در کاشت ابرو البته با استفاده از روشی نوین نتیجه به شکل 100% می باشد. 

دقت در عمل، عامل کلیدی در تغییر دادن ابرو است. تیم حرفه ای کلینیک رنسانس به جایگذاری دقیق هر پیوند فولیکولی افتخار می کند. ما به شما اطمینان می دهیم که هر تک مویی زاویه و مسیر درستی خواهد داشت که این امر منتج به رسیدن به ابرویی با شکل و ضخامت مدنظر بیمار می شود.

ما در کلینیک رنسانس، با توجه به نیاز بیمار، روشهای متفاوت کاشت را پیشنهاد می دهیم. ما از قلمه های پس سر برای اغلب بیماران استفاده می کنیم اگر چه قلمه های گرفته شده از موی بدن (BHT) نیز معمولا گزینه خوبی است. بخصوص برای بیمارانی که موی دهنده مناسبی در سرشان ندارند. شما می توانید در خصوص تفاوت بین دو تکنیک مطرح شده FUT و FUE در بخش مقالات مطالبی را مطالعه کنید. در اغلب موارد ما از قلمه های FUT استفاده می کنیم.

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید