بهترین روش ترمیم مو چیست

بهترین روش ترمیم مو چیست؟

یکی از راههای درمان ریزش مو که امروزه در حوزه ریزش مو و طاسی سر به شدت طرفدار پیدا کرده ترمیم مو می باشد.ترمیم مو یکی از بزرگترین ضعف های کاشت مو را برطرف کرده است که در اینجا راجع به آن بیشتر بیان می کنیم.

کاشت مو شاید مزایای خوبی را دارا باشد از جمله رویش مو ولیکن کسانی که بانک موی مناسبی ندارند متاسفانه نمیتوانند کاشت مو را انجام دهند زیرا در پشت سر مویی ندارند که از انجا برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشت انجام شود.

یکی از ویژگی های ترمیم مو نیاز نداشتن به بانک موی شخص است و اینکه شخص کاندید تا هر تراکمی را که بخواهد میتواند به راحتی آنرا به دست آورد.

ترمیم مو به چند روش قابل انجام است که در کلینیک رنساسن از بهترین روش و جدیدترین متد برای این منظور استفاده می شود که ترمیم مو به روش HRT و MicroHRT می باشد.ترمیم مو چیست؟ترمیم مو به روش HRT چیست؟

کلمه HRT مخفف عبارت hair replace system transplant  می باشد که تنها روشی است که در دنیا بعنوان تنها روش استاندارد و دارای تاییدیه های سازمانی همچون fda  و ... می باشد. مرکز تخصصی موی رنسانس اولین و تنها مرکزی بود که این روش استاندارد را نهادینه و وارد کشور کرده که بسیاری از افراد مشهور همچون بازیگران ، خوانندگان ، مجریان صدا و سیما و ... از آن بهره برده اند این روش بهترین انتخاب برای کسانی که به هر علتی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند .

در این روش از موهای کاملا طبیعی و یکسان با رنگ و موی متقاضی جهت ترمیم استفاده می شود.

از جمله مزایای مهم این روش این است که فرد پس از ترمیم مو ، قادر است تمام فعالیت های معمولی و عادی را انجام دهد. مانند سشوار کشیدن ، حمام کردن ، رفتن به استخر و سونا ، رنگ کردن مو و...جهت اطلاعات بیشتر در مورد سیستم انحصاری و جدید Micro HRT به صفحه ترمیم مو کلینیک کاشت و ترمیم موی رنسانس مراجعه نمایید.
شما میتوانید جهت آشنایی و اطلاعات بیشتر از ترمیم مو به روش hrt  به کانال رسمی این مرکز در شبکه آپارات مراجعه کنید همچنین در وبسایت فوق در قسمت ویدیو ها میتوانید نحوه انجام این روش را مشاهده کنید و جهت مشاوره کاملا رایگان و آنلاین با شماره های 88909051 و  88909050تماس حاصل فرمایید. 

}