بهترین روش ترمیم مو چیست

بهترین روش ترمیم مو چیست؟

یکی از راههای درمان ریزش مو که امروزه در حوزه ریزش مو و طاسی سر به شدت طرفدار پیدا کرده ترمیم مو می باشد. اما ترمیم مو چیست ؟ و به چه دردی می خورد؟ ترمیم مو یکی از بزرگترین ضعف های کاشت مو را برطرف کرده است که در اینجا راجع به آن بیشتر بیان می کنیم.

کاشت مو شاید دارای مزایای زیادی را داشته باشد از جمله رویش مو و لیکن کسانی که بانک موی مناسبی ندارند، متاسفانه نمی توانند کاشت مو را انجام دهند زیرا در پشت سر مویی ندارند که از آنجا برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشت انجام شود.

خوشبختانه یکی از ویژگی ها و مزایای ترمیم مو نیاز نداشتن به بانک موی شخص است و اینکه شخص کاندید تا هر تراکمی را که بخواهد می تواند به راحتی آنرا به دست آورد.

ترمیم مو اگر در زمان مناسب و به درستی توسط پزشک متخصص و با تجربه صورت گیرد، می تواند در روحیه افراد تاثیر بسیار مثبتی بگذارد و اعتماد به نفس و قدرت ارتباط فرد در سطح جامعه را نیز افزایش دهد. به خصوص در مورد مردان جوان این امر بسیار مهم و گاه حیاتی است. بنابراین آثار روانی کاشت مو و ترمیم مو یکی از مهم ترین مزایای این عمل است.

البته در این میان شاید بسیاری از داوطلبان ترمیم مو و کسانی که بخشی از موهای خود را از دست داده اند، تمایل داشته باشند که در مورد هزینه ترمیم مو بدانند. در این زمینه می توانید پیش از انجام عمل جراحی، با متخصص مربوطه و یا مسئولین کلینیک کاشت و ترمیم مو مورد نظر خود مشورت و از آنها آخرین نرخ ها را دریافت کنید. اما توجه داشته باشید که در صورتی که قیمت عمل ترمیم موی از طرف آن کلینیک و یا پزشک جراح بسیار پایین باشد، باید به کیفیت کار آنها شک کرد. چون در مراکز درجه یک کاشت و ترمیم مو که این عمل صورت می گیرد، این عمل حساس توسط تیم جراحی حرفه ای و با استفاده از امکانات مناسب و درجه یک انجام می شود. طبیعتا در این صورت هزینه بالاتر می رود اما در عوض کیفیت بالا و نتایج ماندگار بدست آمده از این عمل مسلما مراجعین و داوطلبان ترمیم مو را کاملا راضی و خوشحال خواهد کرد.  

ترمیم مو به چند روش قابل انجام است که در کلینیک رنسانس از بهترین روش و جدیدترین متد برای این منظور استفاده می شود که ترمیم مو به روش های HRT و MicroHRT می باشد.


ترمیم مو چیست؟ترمیم مو به روش HRT چیست؟

کلمه HRT مخفف عبارت hair replace system transplant  می باشد که تنها روشی است که در دنیا بعنوان روش استاندارد و دارای تاییدیه های سازمانی همچون FDA  و ... می باشد. مرکز تخصصی موی رنسانس اولین و تنها مرکزی بود که این روش استاندارد را نهادینه و وارد کشور کرده که بسیاری از افراد مشهور همچون بازیگران ، خوانندگان ، مجریان صدا و سیما و ... از آن بهره برده اند این روش بهترین انتخاب برای کسانی که به هر علتی نمی توانند کاشت مو انجام دهند.

در این روش از موهای کاملا طبیعی و یکسان با رنگ و موی متقاضی جهت ترمیم استفاده می شود و معمولا نتایج ماندگاری بدست می آید. تجربه سالهای گذشته به ما ثابت کرده که اکثر قریب به اتفاق کسانی که از تکنیک های ترمیم مو جهت بازگرداندن مو به آن نواحی پوست سر و بدنشان که دچار ریزش مو شده بودند، استفاده شده، در مجموع بسیار راضی بوده اند.

از طرف دیگر این روش ارتقاء یافته و تکنیک مشابه دیگری بنام Micro HRT از آن مشتق شده که روش پیشرفته تر و به روز تری است و از دو طریق ترمیم روی سطح پوست و یا ترمیم موها لابلای پوست صورت می گیرد. در هر کدام از این روش ها موهایی کاملا مشابه رنگ و جنس موهای فرد، در ناحیه مورد نظر کاشته می شوند. اما نحوه انجام آن متفاوت است.

این تکنیک ها دارای مزایای فراوانی هستند از جمله سریع انجام شدن عمل و همچنین نداشتن درد و خونریزی.  

از جمله مزایای مهم این روش این است که فرد پس از ترمیم مو ، قادر است تمام فعالیت های معمولی و عادی را انجام دهد. مانند :

سشوار کشیدن ، حمام کردن ، رفتن به استخر و سونا ، رنگ کردن مو و...


جهت اطلاعات بیشتر در مورد سیستم انحصاری و جدید Micro HRT به صفحه ترمیم مو کلینیک کاشت و ترمیم موی رنسانس مراجعه نمایید.

شما می توانید جهت آشنایی و اطلاعات بیشتر از ترمیم مو به روش hrt  به کانال رسمی این مرکز در شبکه آپارات مراجعه کنید همچنین در وب سایت فوق در قسمت ویدیو ها می توانید نحوه انجام این روش را مشاهده کنید و جهت مشاوره کاملا رایگان و آنلاین با شماره های 88909051 و  88909050تماس حاصل فرمایید. 

}
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید