هزینه کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT یکی از کم خطرترین و کم هزینه ترین روش های کاشت مو محسوب می شود. از لحاظ هزینه ای این روش کاشت مو تفاوت چندانی با روش های دیگر ندارد اما از نظر کیفیت خیلی متفاوت می باشد.

امروزه یکی از مهم ترین الویت ها جهت انجام هر فعالیتی نیازمند بررسی از لحاظ هزینه ای و قیمت می باشد موضوع کاشت مو و بطور کلی زیبایی هم از این قاعده مستثنا نیست.

هزینه کاشت مو به روش SUT

هزینه و قیمت انجام کاشت مو مبتنی بر فاکتور ها و المان های خاصی می باشد که نشان دهنده کیفیت ، زمان و استفاده از ابزار ها و نوع روش کاشت می باشد. همچنین تعداد گرافت های کاشته نیز از مهم ترین عوامل تعیین هزینه و قیمت کاشت مو SUT ، FUT ، FIT و..  محسوب می شود.

تنها مجری و بنیانگذار کاشت مو به روش sut در ایران مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد که بیش از 3000 مورد کاشت مو را انجام داده است  که ما مفتخریم در طول این مدت نتایج کاشت منحصر به فرد و شگفت انگیز بوده است.

در کاشت مو به روش sut هزینه و قیمت انجام کاشت معمولا به وسعت ریزش مو بستگی دارد منطقه ای که ریزش داشته و خالی از مو می باشد تا چه اندازه ای است اما بطور تقریبی هزینه کاشت مو به روش sut در یک جلسه بین 3500 الی 5 میلیون تومان می باشد.

لینک های مرتبط:

عوارض کاشت مو

معایب کاشت مو

کاشت مو به روش SUT

نتیجه نهایی کاشت مو

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید