هزینه کاشت مو در روش sut چقدر است

هزینه  و قیمت کاشت مو یکی از مهمترین فاکتورهایی می باشد که فرد در زمان انتخاب مرکزی که برای کاشت مو انتخاب می کند و یا حتی روشی که انتخاب می کند بستگی به هزینه ی آن دارد هزینه های کاشت مو با توجه به مرکزی که در آن کاشت مو انجام می دهید و نیز روشی که برای انجام کاشتن موهای خود انتخاب می کنید نوسان دارد.

در ریزش مو و کاشت مو گرفت های مورد نظر جهت برداشت و کاشت مو بسیار حائز اهمیت می باشد نخستین ملاک برای پیوند مو تعداد گرفت ها در بانک مو می باشد اگر بانک موی فرد قوی باشد غالبا نتیجه کاشت مو خوب می شود و اگر ضعیف باشد طبعا کاشت موی مناسبی نخواهد بود.


هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد:

شناسایی الگوی ریزش مو
تعداد گرفت های مورد نیاز
روش انتخابی جهت انجام کاشت مو


هزینه (قیمت) کاشت مو چقدر می باشد؟

همانطور که گفته شد قیمت کاشت مو و هزینه کاشت مو به به روشی که انتخاب می کنید بستگی دارد اگر بخواهید روش های سنتی و رایج را برای کاشت مو انتخاب کنید هزینه ی آن هم کم می شود اما توجه کنید که در روش های سنتی و رایج از هیچ گونه ابزار و وسایل خاصی استفاده نمی شود و تمامی مراحل برداشت و کاشت مو توسط تکنسین های کاشت مو و با دست انجام می شود که متاسفانه درصد خطا هم در این نوع کاشت بسیار می باشد.

هزینه کاشت مو

امروزه با توجه به اینکه فضای تبلیغات گسترده تر شده و مراکزی که غیر مجاز بوده اند خود را پشت تبلیغات پر زرق و برق پنهان کرده اند و با توجه به اینکه هزینه در جامعه ای که زندگی می کنیم یکی از ملاک های مهم به شمار می رود، توصیه های زیر را مطالعه فرمایید :


هزینه بر حسب تعداد گرافت

معمولا هزینه عمل کاشت مو بر اساس تعداد گرفت‌ها محاسبه می‌شود. گرفت (پیوند) تعدادی از تارهای مو می باشد که کاملا طبیعی بوده و این واحد‌های فولیکولی مو در جراحی کاشت مو به روش استخراج واحد فولیکولی (FUE) به صورت تک به تک با استفاده از وسایل مخصوص مستقیما از بخشهای دیگری از پوست سر جدا می‌شود. اما در جراحی کاشت باریکه مو (FUT) باریکه‌ای از بافت حاوی مو جدا می‌شود و سپس واحدهای فولیکولی یک به یک از بافت یا باریکه اهدا کننده گرفته می‌شود. روش FUE معمولاً گران‌تر است، چون استخراج گرفت‌ها به دلیل ماهیت دقیق و دشوار عمل زمان‌برتر است.


هزینه کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut جدیدترین و موفق ترین روش کاشت مو در حال حاضر دنیا می باشد که این روش کاشت مو توانسته عیوب و ایرادات و نواقص کاشت مو به روش های fit و fut را بر طرف کرده است از جمله این نواقص ها می توان به خونریزی ، انجام کار با دست ، انجام کار توسط تکنسین  و ....

هزینه کاشت مو به روش sut بستگی به وسعت ریزش فرد دارد که مشاورین مرکز تخصصی موی رنسانس با مشاوره و تست دیجیتال بهترین روش و بهترین مشاوره را به فرد متقاضی بدهند لیکن بطور متوسط هزینه کاشت مو به روش sut از 6.000.000 تومان الی 8.000.000 تومان می باشد.

هزینه کاشت مو در روش sut چقدر است


چرا هزینه کاشت مو به روش fut و fit پایین  می باشد؟

کاشت مو به روش های fut و fit به دلیل اینکه برداشت مو با این روش ها تا 2000 تار مو بیشتر نمی باشد و همچنین در این روش های کاشت مو از 0 تا 100 کار توسط تکنسین های تجربی کاشت انجام می شود، هزینه ها جهت جذب بیشتر پایین آمده است.

یکی از مهمترین علت هایی که هزینه کاشت مو به روش های fut و fit را پایین آورده است استفاده از ابزار و وسایل درجه 2 و 3 بوده که هزینه کمی را برای مراکز غیر معتبر و در نتیجه هزینه پایینی را برای فرد متقاضی کاشت مو دارد.

از مواردی که جهت پایین آمدن هزینه کاشت مو به روش های fut و fit می توان به آن اشاره کرد انجام کار با دست می باشد و از هیچگونه دستگاهی استفاده نمی کنند لازم به ذکر است که در این نوع انجام کار با دست، خطا در انجام کار بسیار زیاد می باشد که در نتیجه کاشت مو پاسخ دهی مثبت دارد.


فاکتورهای موثر در قیمت و هزینه کاشت مو:

همانطور که می دانید در کل فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت نهایی و هزینه کاشت مو تاثیر دارد. از جمله سن، دلیل کاشت مو، تعداد گرفت های کاشته شده و غیره. 
اگر شما به یک کلینیک کاشت مو مراجعه کرده اید و در جلسات مشاوره، پزشک کاشت مو این عمل را به شما توصیه کرده است، شما باید تا حد امکان این فاکتورها را در زمینه قیمت نهایی کاشت مو در نظر داشته باشید:

1- عمل کاشت مو برای افرادی قابل اجرا است که دارای بانک موی مناسبی باشند. یعنی در نواحی پشت سرشان تعداد گرفت ها به اندازه کافی باشد بطوری که بتوان آنها را براحتی از آن نواحی جدا کرده و در نواحی دریافت کننده که دچار ریزش و یا طاسی شده اند کاشت، در غیر اینصورت اگر وسعت ناحیه دریافت کننده بسیار بزرگ بوده و یا بانک موی فرد ضعیف باشد، نمی توان عمل کاشت مو را بر روی وی انجام داد.


2- برخی از کسانی در سن کاشت مو هستند و کاندید این عمل شده اند، ممکن است مشکل پرداخت هزینه های آنرا داشته باشند. این مسئله هم مشکل چندان بزرگی نیست و امروزه خوشبختانه این امکان در بسیاری از کلینیک های کاشت مو وجود دارد که افراد بتوانند براحتی در دو یا چند جلسه اقدام به کاشت مو کنند. به این ترتیب نیازی نیست که همه هزینه آنرا هم یکجا بپردازند. 
از آنجایی که بین 12 تا 18 ماه طول می کشد تا موهای کاشته بطور کامل و طبیعی رشد کنند، این افراد این امکان را دارند که در چند مرحله اقدام به کاشت مو کنند. 


3- برخی از افراد استفاده خودسرانه داروهایی مانند ماینوکسیدیل را انجام می دهند در صورتی که انتخاب بهترین روش درمان ریزش مو بر عهده پزشک متخصص است و نه خود این اشخاص. ممکن است که هزینه خرید این گونه داروها از هزینه کاشت مو در ظاهر کمتر باشد ولی در عوض نتایج عمل کاشت مو ماندگارتر و در دراز مدت باقی می ماند. همانطور که در مقاله ماینوکسیدیل مزایا عوارض و نحوه استفاده نوشتیم، استفاده از چنین داروهایی عوارض خاص خود را دارد و ممکن است همیشه به درستی جواب ندهد و بلکه استفاده خودسرانه و اشتباه از این دارو در مواردی موجب تیره تر شدن موها و همچنین نازک شدن بقیه موهای سر می شود و در نهایت پس از قطع استفاده از ماینوکسیدیل، ممکن است پس از مدتی موهای جدید بیشتر و یا تمام آنها بریزند و فرد دچار ناراحتی و ناامیدی از درمان شود. 


4- در زمینه سن مناسب کاشت مو هم باید این را در نظر بگیرید که این عمل در صورتی که بر روی سر جوانانی صورت بگیرد که خیلی زود موهای سرشان شروع به ریزش کرده و همچنان این مسئله ادامه دارد، در صورت انجام عمل بر روی آنها ممکن است موهای کاشته شده بصورت جزیره ای درآیند و دور ناحیه کاشته شده خالی شود. به این ترتیب ممکن است هزینه عمل با نیاز به تکرار عمل کاشت مو در سالهای بعدی افزایش یابد.


5- نکته دیگر قیمت و نرخ های کلینیک های کاشت مو است که با یکدیگر فرق دارد. در این زمینه علاوه بر تکنیک های بکار رفته در زمینه های کاشت و یا ترمیم مو، میزان تخصص و تجربه پزشک کاشت مو و تیم همکاران وی و همچنین دستگاه ها و تجهیزات بکار رفته نیز همه در این زمینه اهمیت دارند. 


6- توصیه می کنیم که که اگر نگران نتیجه نهایی کاشت مو و هزینه های این عمل هستید، حتما به چند متخصص و چند کلینیک کاشت مو مراجعه کنید تا هم با خیال راحت تر بتوانید تصمیم بگیرید و هم در زمینه قیمت نهایی کاشت مو اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید.


7- این نکته را هم در نظر داشته باشید که هر چه هزینه بیشتری صرف کنید و در یک کلینیک بهتر با امکانات پیشرفته تری این عمل بر روی شما انجام شود، نتایج کاشت مو نیز ماندگارتر خواهند بود و یک عمر بر روی سر شما به زیبایی خواهد ماند.
بنابراین هر چقدر هم که هزینه بالا باشد، باز هم ارزش آنرا دارد. 


کلینیک کاشت موی رنسانس بنیانگذار و تنها مجری انحصاری کاشت مو به روش sut در ایران می باشد که توانسته طی 15 سال تجربه رضایت 100% مراجعین به این مرکز را کسب کند شما عزیزان جهت مشاوره تکمیلی و همچنین نوبت دهی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید.جهت معاینه و مشاوره شما میتوانید از طریق واتسپ و یا تلگرام با شماره 09122115442 تماس حاصل فرمایید

}
فرم ویزیت آنلاین کاشت مو کیوان ملک مطیعی
من نمونه کارهاتون رو دیدم واقعا عالی هست .فقط اگر هزینه هارو بگید ممنون میشم ازتون
 ali zomorodi
خسته نباشید من سوال داشتم که هزینه ها به صورت تار به تار محاسبه میگردد و اینکه بخوام هزینه دقیق داشته باشم باید مشاوره حضوری داشته باشم ؟اگر نه که مشاوره حضوریتون رایگان هست ؟و جهت گرفتن آدرس چطوری باید نوبت بگیرم ؟
 مهدی .رحمتی
آیا این روش کاشت مو برای کسانی که دچار بیماری hypothyroidism هستند و ریزش موی شدید دارن جواب میده ؟هزینش چقدر میشه ؟
 سمیرا حسینی
با سلام من خانمی 45 ساله هستم به شدت ریزش مو دارم و مو هام به صورت مادر زادی و ژنتیکی بسیار نازک هستند .میخوام بدونم این مو ها قابل کاشت و پیوند زدن هستند ؟ و هزینش چقدر هست ؟
 سعید مرتضوی
سلام وقتتون بخیر من آقایی هستم 43 ساله از تهران قسمت جلوی سرم در قسمت گیجگاه و شقیقه هام فقط موهام خیلی ریخته میخواستم بدونم که هزینه فقط برای همین نواحی به چه صورت است ؟
 علیرضا سرلک
هزینه کاشت مو چقدر هست و آیا هزینه بستگی به تعداد مو ها و مقداری که کاشت میشود بستگی دارد ؟
 مهدی بیات
از اونجایی که انتخاب بهترین کلینیک سخت هست و اینکه بعد از کاشت هم راهنمایی کنند دیگر بیشتر جاها محال شده .آیا در این روش که هم خیلی کارش حساس هست و هم هزینش بالا تر میباشد ضمانتی هم به افرادی که کاشت مو انجام میدن میدید؟
 شهان رستگار
سلام من 39سالمه و یک بار قبلا کاشت انجام دادم ولی با توجه به عکسها و توضیحات با این کیفیت اصلا انجام نشده ،هنوز پشت سرم کم مو دارد آیا باز هم کاشت مو انجام می شود وهزینش چقدر میشود
 شهناز فراهانی
با سلام می خواستم بپرسم این روش برای خانم ها به چه صورتی میباشد؟ هزینه تقریبی کاشت مو با این روش حدودا چقدر میشه؟ اگر پاسخ بدید خیلی خیلی ممنون می شم ازتون
 mohsen tajik
سلام..من 22سالمه موهای روی سرم تیکه ای خالی شده ریزش ولی خیلی کم بازهم ولی معلوم هست این قسمت ها ،میخواستم ببینم هزینه این کاشت مو چقدر درمیاد ؟
 مجید حمزه ای
سلام من امیری هستم از ایلام. موهام كاملا كم پشت ودر قسمتی حتی طاس هم شده اين مسئله آزارم ميده و با اینکه به حجم موهاي پشت سرم نيز زياده آيااین روش كاشت مو واقعیت داره،و هزینش چقدره؟
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید