کاشت ریش

کاشت ریش و سبیل:
ریش و سبیل در چهره آقایان نمایان گر نوعی مردانگی و زیبایی فرد به شمار می رود و کم تراکم بودن و یا نبودن آن در افراد باعث مشکلات روحی و یا فردی خواهد شد و از نظر روان شناختی و بررسی های علمی در بعضی از مردانی که دارای ریش های کم پشتی هستند، موجب اعتماد بنفس پایین در آنها خواهد شد.
لذا با پیشرفت علم کاشت موی طبیعی دیگر لازم نیست نگران کم پشتی و یا نداشتن ریش و سبیل خود باشید. لازم بذکر است، کاشت مو در قسمت هایی از ریش و سبیل در برخی از نواحی که مو در آنجا تا بحال رشد نکرده است و یا رشد آن ها ضعیف و نازک است می تواند انجام شود. جهت این کار می توان از کاشت مو در نواحی از ریش و سبیل که به دلیل هورمونی دچار ریزش شده اند و یا بخاطر ارث و مسائل ژنتیک و یا کم پشت بودن آنها، شکستگی یا پوشش خط اسکار و یا سوختگی و غیره ... استفاده کرد.

کاشت ریش و سبیل

چگونگی کاشت ریش:
به طور معمول کاشت ریش و سبیل همانند کاشت مو می باشد که در مرحله اول برداشت موها از پشت سر برای ریش و سبیل نیز استفاده می شود که البته این نوع برداشت مو در کاشت موی سر هم انجام می شود. البته محل برداشت گرفت های مو، جهت عمل کاشت ریش و سبیل با کاشت موی سر متفاوت است زیرا موهایی که در نواحی گوش به علت لطافت بیشتر شبیه به موهای ریش می باشند، برای انجام این روش بسیار مناسب هستند.
لازم بذکر است که کاشت ریش امری بسیار حساس است که باید با مهارت و ظرافت بالایی همانند ریش های طبیعی فرد انجام شود، بنابراین در انتخاب مرکز و نوع کاشت و اینکه با چه روشی انجام می شود، دقت لازم را داشته باشید.
برخی از مراجعه کنندگان به مرکز تخصصی موی رنسانس با مشکلات خالی بودن و یا کم پشت بودن ریش و سبیل و خط ریش مواجه هستند که تمایل به انجام کاشت ریش و سبیل را دارند.
ابتدا بانک موی این افراد از لحاظ تناسب و انجام کاشت بررسی می شود و پس از تعین وقت برایشان در یک جلسه با تیمی مجرب عمل کاشت انجام می شود.

مزایای کاشت ریش:

• پر پشت شدن ریش

• نداشتن درد و خونریزی

• انجام عمل در یک جلسه

• هزینه مناسب

• مناسب برای تمام مردانی که دچار ریزش موهای ناحیه ریش شده اند

• ماندگاری و دوام نتیجه عمل


کاشت ریش

مرکز تخصصی موی رنسانس افتخار دارد با بهره وری از روش های جدید و انحصاری FUE و SUT علاوه بر کاشت موی سر، ابرو و ریش و سبیل را که زیر نظر تیم مجرب و تخصصی کاشت مو، آن قسمت را با تراکم بالا و خط رویش و خواب طبیعی انجام دهد.
در روش جدید SUT برداشت مو و پیوند آنها کاملاً بدون درد و هر گونه عوارض جانبی بوده و در یک جلسه، بدون کوتاه کردن موهای سر شخص، می توانیم عمل کاشت ریش را با ظاهری بسیار طبیعی انجام دهیم. همچنین این تکنیک زنده و قابل رشد و مادام العمر بوده و شما عزیزان جهت ملاحظه افراد انجام شده توسط این مرکز که با این تکنیک جدید کاشت ریش خود را انجام داده اند می توانید به قسمت گالری کاشت ریش مراجعه نمایید.

جهت مشاوره و هزینه یابی دقیق می توانید با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین این مرکز بتوانند شما را راهنمایی کنند.
و یا در صورتی که امکان مشاوره حضوری را نیز ندارید از طریق تلگرام عکس خود را با شماره 09122115442 ارسال نماید.


فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط