کاشت ابرو

ابرو یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین عناصر زیبایی صورت انسان به شمار می رود بطوری که افرادی که ابروهای کشیده، پر مو و یک دستی را دارند طبیعتاً توجه دیگران را به خود جلب می نمایند و معمولا دارای اعتماد بنفس بالایی هستند. دلیل آن هم واضح است: چیزی که در نگاه اول در صورت فرد بیش از همه توجه را جلب می کند، ابروهای او می باشد که نازک بودن یا کم پشت بودن آنها در چهره فرد تأثیر گذار است.

نوع دیگر کم مویی ابروها، ابروهای تکه تکه می باشد. این ابروها اکثرا به دلیل مسائل ژنتیکی به این شکل در می آیند و افرادی که به آن دچار شده اند، این ژن را از پدر یا مادر خود به ارث برده اند.

یکی از اهداف تأسیس مرکز تخصصی کاشت موی رنسانس از بین بردن ریشه ای این موارد بوده که دیگر مزایای آن به روز رسانی روش های نوین کاشت ابرو است که استفاده از دانش جدید باعث دریافت نتایج بهتر و همچنین انجام کاشت طبیعی ابرو و در نهایت رضایت مشتریان و مراجعین ما شده است.
عمل کاشت ابرو در مرکز رنسانس توسط تیم مجرب کاشت ابرو در یک جلسه با ظاهر و خواب طبیعی ابروها، انجام می شود وبا تکنیک جدید و نوین SUT صورت می گیرد که این روش در مقایسه با روش های مشابه دیگر دارای مزایای بسیاری می باشد.

در این قسمت به تعدادی از مزایای کاشت ابرو اشاره می کنیم:

• انجام عمل کاشت ابرو فقط در یک جلسه

• بدون درد و خونریزی

• بدون عوارض جانبی

• بدون نیاز به کوتاه کردن موها

• استفاده از تیم مجرب و متخصص با سالها تجربه

• استفاده از تکنیک خواب طبیعی ابرو

• سیخ سیخ نشدن و منظم بودن ابروها پس از عمل


توجه داشته باشید که کاشت ابرو یکی از حساس ترین عمل های زیبایی می باشد که در صورت و زیبایی شخص نقش مهمی دارد و از این رو باید در انتخاب مرکز و نوع تکنیک مورد استفاده دقت لازم را داشته باشید و مهمتر از همه اینکه در صورت انجام آن توسط تکنسین های تجربی و نابلد در مراکز غیر مجاز، ممکن است عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.
در واقع کاشت ابرو امری پزشکی و هنری است که باید توسط تیم مجرب با ظرافت بالایی انجام شود چرا که باید قبل از کاشت ابرو، فضاهای کاشته شده از پیش طراحی شوند تا با مدل و حالت دلخواه ابروهای فرد یکسان باشد.

کاشت ابرو به روش جدید وانحصاریSUT:
بهترین محل برای برداشتن موها جهت کاشت ابرو موهای کنار گوش ها می باشد. در این ناحیه موها از لطافت خاصی برخوردار بوده و شبیه موهای ابرو می باشند. کاشت ابرو به روش SUT برای همه نوع ابروها مناسب می باشد حتی ابروهایی که شکسته شده اند یا ابروهایی که قبلا هاشور و یا تاتو شده باشند هم بدون نیاز به پاک کردن تاتو (که معمولا همراه با عوارض جانبی می باشد) ، می توان انجام داد.
ابروهایی که نازک بوده و یا شکستگی و اسکار داخل آنها است هم با این روش قابل انجام هستند.
در این روش خواب و مدل ابروها به دلخواه شخص می باشد و حتی تراکم آن می تواند به انتخاب خود وی باشد که در روز کاشت ابرو برای او با طرح دلخواهش، طراحی و سپس پیوند براحتی انجام می شود. در کاشت ابرو به روش SUT محدودیتی از بابت برداشت و کاشت مو نخواهیم داشت و پس از پیوند ابروی شخص، رشد موهای پیوند شده را بین چهار الی هفت ماه شاهد هستیم که این تکنیک قابل رشد و قابل اصلاح بوده و از نظر دوام هم بسیار ماندگار است.

عوارض کاشت ابرو :
شما پس از انجام کاشت ابرو به روش جدید و انحصاری SUT هیچ دوران نقاهت و عوارض خاصی را متحمل نمی شوید به طوریکه در فردای همان روز کاشت ابرو می توانید به راحتی تمام فعالیت های روزمره خود را انجام دهید.
ضمنا توجه داشته باشید که در این تکنیک موهای ابرو قابل رشد بوده و کاملا طبیعی می باشند.

هزینه و قیمت کاشت ابرو چقدر می باشد؟
قیمت و هزینه کاشت ابرو بستگی به شرایط و خواسته های فرد متقاضی در این نوع روش دارد یکی از این شرایط ناحیه ای است که باید کاشت در آن انجام شود و اینکه به وسعت محل خالی بودن ابرو و یا فضایی که موها باید روی آن کاشته شود هم بستگی دارد.
متوسط قیمت و هزینه کاشت ابرو بین سه و نیم الی چهار و نیم میلیون تومان می باشد.

جهت نوبت دهی و مشاوره رایگان با شماره های 88943653 و 88943726 تماس حاصل فرمایید و جهت مشاوره آنلاین تلگرامی عکس خود را به شماره 09122115442 ارسال فرمایید. همچنین شما می توانید جهت دیدن تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو به قسمت گالری تصاویر رفته و نمونه های کاشت ابرو را در آنجا ببینید.


فرم ویزیت آنلاین کاشت مواگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط